https://www.facebook.com/dripswatering

O firmie

         Posiadamy 12 lat doświadczenia w projektowaniu i montowaniu systemów automatycznego nawadniania. Prowadzimy sprzedaż, montaż oraz serwis. Współpracujemy z takimi firmami jak HUNTER, RAIN-BIRD, EKOPOMP oraz RIVULIS. Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu w doborze odpowiednich systemów nawadniających jesteśmy w stanie podlać wszystko od małych ogródków jak i również wielkohektarowych upraw.

         Nasza firma prowadzi również sprzedaż wszystkich akcesoriów potrzebnych do wykonania systemu automatycznego nawadniania. Nasi sprzedawcy zaprojektują i pomogą przy samodzielnym montażu systemu oraz dobiorą odpowiednią pompę. Zyskaj czas i ciesz się ogrodem a nasze systemy zajmą się resztą. Dopasowujemy rozwiązania do preferowanych roślin, ukształtowania terenu oraz możliwości finansowych. Przygotowujemy w pełni sprawne systemy nawadniania ogrodów, trawników, obiektów sportowych, pól golfowych, zielonych terenów publicznych oraz systemów dla rolnictwa.

         Niech Twój ogród będzie Twoją wizytówką. Przekonaj się, że nasze rozwiązania wcale nie są droższe od tradycyjnego podlewania. Zyskaj czas dla siebie, oszczędzaj do 40% wody.

 

 

 

 

 

Formularz kontaktowy

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.