Sprzedaż oraz montaż pomp

https://www.facebook.com/dripswatering

Czerpanie wody z własnego ujęcia, czy to do celów gospodarskich, bytowych, czy ogrodowych, jest bardzo dobrym sposobem na obniżenie kosztów życia i pracy. Stanowi również ochronę przed skutkami suszy, które odczuwa już nie tylko rolnictwo, ale także coraz więcej polskich miast. Najefektywniejsze pod względem wydajności oraz jakości wody są studnie głębinowe. Aby móc czerpać z nich wodę niezbędne jest zastosowanie odpowiedniej pompy. Drips oferuje dobór urządzenia, sprzedaż pomp w bardzo atrakcyjnych cenach oraz profesjonalny montaż.  

Podstawowe pytanie: jaką pompę wybrać?

Prawidłowy dobór pompy jest warunkiem zachowania wydajności źródła, bezawaryjności systemu hydroforowego oraz podłączonych do niego urządzeń – czy to domowej armatury, czy systemów nawadniających do ogrodu i rolnictwa. Tutaj nie ma miejsca na zgadywanie. Rodzaj oraz moc pompy musi dobrać specjalista, który weźmie pod uwagę między innymi:

  • Wydajność, głębokość i rodzaj studni (głębinowa lub tzw. abisynka)
  • Deklarowane zapotrzebowanie na wodę
  • Sposób wykorzystania czerpanej wody (do podlewania ogrodu, pola uprawnego, czy może do celów bytowych?)

Po ustaleniu tych kryteriów możemy już wskazać polecane modele pomp. Nie zawsze musi to być pompa głębinowa – w naszej ofercie znajdują się również pompy zanurzeniowe i samozasysające, z hydroforem lub bez. Dzięki temu jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie idealnie odpowiadające potrzebom klienta, a także mieszczące się w jego budżecie.

Montaż równie ważny, jak dobór pompy

Po wybraniu odpowiedniego modelu pompy pozostaje jeszcze kwestia montażu. Często biorą się za to osoby, które nigdy wcześniej nie miały z tym do czynienia. Teoretycznie jest to bardzo proste, ale w praktyce można przy tej czynności popełnić wiele błędów, które odbiją się na wydajności pompy, sprawności hydroforu, a nawet mogą doprowadzić do awarii i przedwczesnego zużycia pompy.

Z tego powodu zalecamy, aby dobór i montaż pompy powierzyć wyspecjalizowanej firmie. Daje to pewność, że cały układ będzie działać bezawaryjnie przez lata i nie stanie się – nomen omen – źródłem ciągłych problemów. Dodatkową korzyścią jest gwarancja na cały system. Pamiętajmy, że nie niefachowy montaż pompy jest równoznaczny z utratą gwarancji producenta.

Zapraszamy do kontaktu z Drips. Po poznaniu Państwa oczekiwań zaproponujemy takie rozwiązanie, które mieści się w założonym budżecie oraz zagwarantuje Państwu pełną satysfakcję z eksploatowania pompy.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.